Dlaczego ten kurs jest idealny?

Instagram lubi Rolkę !. Co to oznacza dla Ciebie? To oznacza, że jeśli zaczniesz nagrywać filmy i publikować je na Instagramie jako Rolki, to Twoje filmy zdobędą o wiele większy zasięg niż posty. Dlaczego tak się dzieje ? Dlatego że Instagram mocno skupia się na promowaniu Rolki i prezentuje Rolkę z większą częstotliwością. Na czym musisz się teraz skupić? Na tworzeniu krótkich filmów, które zawierają podkład muzyczny i historię. Ten kurs jest idealny, ponieważ w polskiej wersji Rolki nie ma muzyki, a w tym kursie dowiesz się jak wymyślać, tworzyć i montować i filmy z muzyką. Masz więc szansę tworzyć filmy i używać Rolki jako pionier. Nie przeoczy tej okazji.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO TYM KURSIE ?

 • Aktywność

  Nauczysz się jak tworzyć krótkie filmy, które znacznie podniosą oglądalność Twoich Instagram Stories oraz spowodują, że Twoja widownia będzie chętnie wracać na Twój profil na Instagramie.

 • Technicznie

  Zdobędziesz praktyczne i techniczne umiejętności tworzenia filmów przy minimalnym nakładzie czasu. Zobaczysz mnóstwo przykładów tworzenia angażujących filmów, które możesz natychmiast przenieść i zastosować w swoim Instagramie.

 • Wielofunkcyjność

  Poznasz narzędzie, które pozwolą Ci tworzyć profesjonalne filmy dla Twojej marki z zamiarem redystrybucji filmów na różne platformy społecznościowe.

Lekcja #1

Jakimi parametrami kierować się w wyborze narzędzie do tworzenia filmów, tak aby nie narażać się na niepotrzebne koszty i długo cieszyć się narzędziem, które będzie wspierać Twoja kreatywność, a nie ją ograniczać.

Lekcja #2

Jak przyspieszyć proces budowania filmu o 90% oraz na wstępie wyeliminować błędy, które niepotrzebnie wydłużają proces tworzenia profesjonalnego Instagram Stories.

Lekcja #3

Wybór i edytowanie muzyki z zastosowaniem ciekawych trików, które wzmagają doznania odbiorcy.

Lekcja #4

Edycja filmu, czyli jak opowiedzieć historię filmem stworzonym bardzo szybko. Lekcja zawiera przykłady i techniki, które możesz skopiować i zastosować z powodzeniem w swojej pracy na Instagramie.

Lekcja #5

Triki i sposoby, którymi wyratujesz każdy projekt filmowy, czyli jak ze słabego materiału zrobić spektakularne video.

Lekcja #6

Jak kreatywnie korzystać z narzędzi, które narzucają Ci szablon. Upragniona lekcja z przykładami i przepisami na dobry film o charakterze energetycznym lub melancholijnym.

Lekcja #7

Przegląd narzędzi dostępnych na rynku oraz przykłady ciekawego zastosowani filmów w biznesie. Instrukcja tworzenia klipów oraz "intro" wspierających świadomość barki.

Lekcja #8

Specyfikacja, czyli jak tworzyć filmy o optymalnych parametrach tak, aby mogły pracować bez przeszkód na wszystkich platformach społecznościowych i maksymalizować zasięgi Twojej marki.

Najczęściej zadawane pytania

 • Chcę otrzymać fakturę na firmę

  Nie ma żadnego problemu - Po zakupie szkolnie na Twoja skrzynkę mailowej, natychmiast pojawi się POTWIERDZENIA ZAMÓWIENIA. Jeśli życzysz sobie fakturę na firmę to proszę prześlij firmowe dane wraz z potwierdzeniem zamówienia na email adres [email protected] / Faktury są wystawianie zgodnie z zasadami firmy działającej w Kanadzie.

 • Kiedy dostanę dostęp do kursu ?

  Natychmiast po dokonaniu zakupu. Pełen dostęp do kursu przyjdzie bezpośrednio na Twój email. Kurs jest do Twojej dyspozycji bez ograniczeń czasowych. Możesz do niego wielokrotnie wracać i odtwarzać bez ograniczeń.

 • Jaka formy płatności ?

  Transakcji zakupu można dokonać za pośrednictwem karty płatniczej lub Pay Pal z każdego miejsca na Świecie.

@joanna.matuszewicz

Trener Rysunku w Biznesie

Mam wszystkie kursy od Marty i jestem nimi zachwycona. Zawsze bardzo merytoryczne, konkretne a co najważniejsze chcesz je przerobić natychmiast. Ostatni kurs który kupiłam to „Muzyka w Instastories” kurs mimo, że coś tam wiedziałam na ten temat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Takie triki jakie Marta pokazuje to istne WOW - do tego wszystko pokazane tak by odbiorca mógł to zrobić szybko :) Marta dziękuję Ci za wiedzę - tą płatną za którą warto zapłacić i tą bezpłatną, którą się dzielisz. Polecam Ciebie każdemu, kto chce ogarnąć IG i wchodzić na wyższy level :)